Kontaktujte nás: 775775615 | mattanelli@screality.cz
0 Kč


POZEMEK, ZVOLE U PRAHY


Listiny ke stažení:


Samotný pozemek o celkové velikosti 6.427 m2 na okraji klidné obce Zvole u Prahy .  Možnost prodeje samostatných pozemků o velikosti od 944 m2 do 1325 m2.

Celkem se skládá z šesti na sebe navazujících pozemků (pět stavebních, jeden cesta). Díky poloze a okolí se cítíte jako na venkově, přičemž jste přímo na okraji hlavního města.


Pozemek je téměř obdélníkového tvaru o rozměru cca 90m x 70m a podle Územního plánu obce a Územně plánovací informace se nachází v zóně „SV“, tj. plochy smíšené obytné – venkovské.

Základní podmínky pro tuto zónu: bydlení v rodinných domech, stavby pro rodinnou rekreaci.

Podmínky prostorového uspořádání pro tuto zónu: minimální velikost stavebních pozemků 600 m2, maximální výška stavby 2 nadzemní podlaží, nebo 1 nadzemní podlaží plus obytné podkroví, dále maximálně jedno podzemní podlaží. Koeficient zastavění pozemku je 30%, koeficient zeleně min. 50%, parkování vozidel zajištěno na pozemku (min dvě parkovací stání).

IS: elektřina, obecní voda a kanalizace je vzdálená cca 100 m od hranice pozemku.
Jak vám více popsat tuto malebnou lokalitu?

Existuje patrně málo obcí, které se mohou pyšnit tak krásnou scenérií. Dominantami obce jsou zejména novogotický kostel sv. Markéty a budova základní školy postavená v roce 1887        a podstatně rozšířena v roce 2006. Vzhledu obce dominují dva rybníky, tvořící spolu s alejemi lip náves obce.

V obci naleznete kompletní infrastrukturu, tedy obecní úřad, poštu, základní školu (v plánu nová devítiletá škola, dotace schválená), státní i soukromou mateřskou školku, praktický lékař pro děti a dospělé, potraviny, restaurace, polyfunkční dům (kulturní akce), železářství, sportovní využití : travnaté fotbalové hřiště + tréninkové s umělou trávou, volejbalové a nohejbalové hřiště a mnoho kroužků pro děti a dospělé (šachový, gymnastický, cyklistika atd.). V okolí obce jsou lesy, cyklistické stezky, naučné cesty a Zvolská Homole s vyhlídkou               na řeku.

Doprava je zajištěna PID dopravou, autobusem (linka 333) se za 30 minut dostanete na metro Kačerov nebo autobusem (linka 445) se za 5 min dostanete na vlak do Vraného nad/Vl,        z kterého se dostanete přímo do centra Prahy, tj. na pražské Hlavní nádraží (30 min).

Nemovitost je bez omezení vlastnického práva. Případná platba úvěrem je možná a v rámci služeb Vám zajistíme.