Kontaktujte nás: 775775615 | mattanelli@screality.cz
0 Kč


JAK KLIENTI HODNOTÍ MOJÍ PRÁCI, JAKO REALITNÍHO MAKLÉŘE

                                                                     


zdroj: http://www.firmy.cz (Středočeské reality, spol. s r.o.) nebo emaily od klientů     :
“Děkuji panu Mattanellimu za seriozní jednání a pomoc s realizací koupi bytu.”Nahlásit recenzi
1. května 2021 

:
“Spolupráce s panem Mattanellim byla bezproblémová, zajistil vše, včas i více než bylo v jeho povinnostech. Mohu jen doporučit.”
14. dubna 2021

ALDORF Filip, kupující byt Praha 9:
“Spolupráce pana Mattanelliho při koupi bytu byla příkladná, celá transakce proběhla hladce a bez problémů. Jeho služby mohu všem doporučit.”
8. dubna 2021

2. února 2021

25. ledna 2021

17. prosince 2020 

NOVÁK IGOR: prodávající pozemek Čeňovice, Benešov
“Mám opakovanou zkušenost s firmou "Středočeské reality, spol. s.r.o.", s prodejem i koupí nemovitostí. Musím vyzdvihnout preciznost a přístup této realitní kanceláře a především p, Mattanelliho osobně, při realizaci obchodu s nemovitostmi. Při svých předchozích zkušenostech s několika realitními kancelářemi, jsem se nikdy nesetkal s takto kvalitně odvedenou prací. Pana Mattanelliho mohu se vší odpovědností doporučit všem, kteří chtějí realizovat jakýkoli obchod s nemovitostmi. Igor Novák.”
10. prosince 2020

:
“Byl jsem klientem pana Mattanelliho který řešil prodej mého bytu v Praze 9. Prodej se mírně zkomplikoval z důvodu prodeje bytu kupující. Tímto bych chtěl panu Mattanellimu poděkovat za prodej obou bytů, za jeho profesionální a osobní přístup a výbornou komunikaci. Pan Mattanelli má rozsáhlé zkušenosti s prodejem realit. Jindřich Mikeška”
30. listopadu 2020 


KAHOUN JAN: prodávající RD Psáry, Praha západ

“Ve světě realit a "velkých" peněz ještě existují lidé, kterým můžete věřit a dohody stvrzené "jen" podáním ruky platí. Díky pane Mattanelli.”

21. října 2020 

: kupující RD Psáry, Praha západ

“Díky panu Mattanellimu za zprostředkování koupě krásného bydlení! :-)”

19. října 2020 

Mgr. Iveta Horáčková:prodávající chata Kaliště, Praha východ
“Děkuji panu Mattanellimu za spolehlivé zastoupení a kvalitní zprostředkování realitních služeb. Ráda jeho profesionální práci doporučuji ostatním.”
29. září 2020

Ing. Ivo Košař: prodávající chata, Borotín u Tábora:

Email ze dne po 14.9.2020 18:37

Vážený pane Mattanelli, ještě jednou Vám s manželkou děkujeme za vynikající spolupráci při prodeji naší chaty, rádi Vás budeme doporučovat dalším případným zájemcům a pro Vaši další práci i v osobním životě Vám přejeme jen to nejlepší.

Mimořádně nás potěšil Váš závěrečný dárek.

Hezké dny Vám přejí Košařovi.


: kupující byt Beroun, ul. Košťálkova:
“Dobrý den, s panem Matanelim jsme byli velmi spokojeni. Veškerá spolupráce byla na skvělé úrovni. A kdybychom v budoucnu řešili prodej či nákup nemovitosti určitě se na něj s radostí obrátíme. Děkujeme moc a přejeme příjemný den. M. a J. Koškovi”
15. srpna 2020
 
: kupující byt Praha 4, Zbudivská:
“p.Mattanelli mi zprostředkoval koupi bytu v Praze. Nemovitost byla výborně prezentována nejen na internetu, ale i při prohlídce přímo na místě. Vše šlo hladce od první prohlídky až po předání klíčů. Pan Mattanelli jednal na rovinu, byl velmi ochotný, spolehlivý a časově flexibilní. Vše trpělivě a jasně vysvětlil. p.Mattanelli také spolupracuje s advokátní kanceláří, peníze při koupi nemovitosti jsou uložené v advokátní úschově a to je jistota pro obě strany transakce Mohu Vás jen doporučit.”
14. srpna 2020

 Baldová: kupující byt Beroun, ul. Jungmannova:
“Vše probíhalo na velice profesionální úrovni. Pan Mattanelli je velice proklientský, se vším pomůže a poradí. Určitě doporučujeme!”
27. července 2020

Filip Klička: kupující výstavba byt č.1, Tismice u Českého Brodu

"Naprostá spokojenost a profesionalita. Pan Mattanelli je velice ochotný a pečlivý. Vyhoví i individuálním požadavkům a zařídí vše co je potřeba. S celkovým průběhem koupě jsme byli nad míru spokojeni. Mohu opravdu 100% doporučit.”

1. dubna 2020

: kupující byt Praha 6, Terronská“Důvěra. Spolehlivost. Profesionalita. Komunikace. Zaměření na detail.

Pan Mattanelli je průvodcem, rádcem a skutečně nezastupitelným pomocníkem při realizaci obchodu. Opravdu doporučuji s klidným svědomím. Je to člověk, který ví, co dělá a dělá to velmi dobře."

5. února 2020


Jan Jeníček: kupující pozemek Černošice Praha západ

“Naprosto profesionální jednání a vstřícný přístup. Spolupráci doporučuji a děkuji za úspěšně zprostředkovaný obchod.”

2. února 2020

Petr Donát: kupující výstavba byt č.4, Tismice u Českého Brodu

“S jednáním jsem byl spokojený. Pan Mattaneli je velmi vstřícný a ochotný a vše probíhalo na profesionální úrovni. Za mě určitě doporučuji.”

13. listopadu 2019

Matěj Novák: kupující výstavba byt č.2, Tismice u Českého Brodu

“Profesionální a důsledný přístup, kvalitní servis a komunikace se zákazníkem. Pan Mattanelli je velmi ochotný a důsledný makléř, jeho jednání s klientem je na vysoké profesionální úrovni a je především věcné, co řekne to plní. Mohu jedině doporučit.”

13. listopadu 2019

Eva Kučerová - Tomas Kučera: prodávající RD Jelenica u Mělníka

“Chtěli by jsme touto cestou poděkovat panu M.Mattanellimu za vstřícnou a ochotnou pomoc při prodeji naší nemovitosti, se vším pomohl a poradil, doporučuji všem”

31. října 2019

Sylvie Kozelková: byt P5, Hugo Haase:

Dobrý den, moc děkuji za fotky i za perfektní spolupráci. V případě dalších realitních aktivit vás určitě budeme kontaktovat, resp. doporučovat.

Ještě jednou děkujeme, S. Kozelková

email 30.září 2019


10. září 2019

4. září 2019

:

“Mohu jen doporučit. Pan Mattanelli je špička ve svém oboru a člověk na správném místě. Spolupracovali jsme spolu dvakrát a bez problémů. Jeho služby jsou dokonalé. Ještě jednou moc děkuji. Černý”

23. července 2019

: kupující truhlárna Divišov:
“Pan Mattanelli nám pomáhl s koupí stavby a s jeho službami jsme byli velice spokojeni. Jeho služby můžeme jedině doporučit. Velice děkujeme.”
24. června 2019

David Černý: kupující stará sýpka - Poličany/Kutná Hora“

"Jako kupující jsem velice spokojen se servisem poskytovaným panem Mattanelim. O vše skvěle pečoval a byla s ním výborná komunikace. Mohu vřele doporučit tuto realitní společnost. S klidným svědomím můžete ponechat vše na nich.”

21. června 2019

Jan Němec:prodávající RD - Lešany 

“Pan Mattanelli odvedl při prodeji mého domu naprosto skvělou a profesionální práci. Po celou dobu jsem se nemusel o nic starat, všechno jsem nechal na něm. Prodej nebyl jednoduchý, protože šlo o 3-stranný obchod, kdy kupující zároveň prodával svoje stávající bydlení. Pan Mattanelli ale přesně věděl co dělá a díky němu vše bez problémů klaplo. Upřímně si nepamatuju kdy jsem naposledy zažil takový servis - v jakémkoli odvětví. Vřele doporučuji.”

15. května 2019

Tsoka Nada: kupující BYT (Holubice, Praha západ)

“S realitou "České Reality jsme byli velmi spokojeni makléř Mattanelli je spolehlivý šikovný a ochotný vše zařídi vysvětli a dodrží domluvený termín ještě jednou moc děkuji”

13. května 2019

Eva Marková: kupující BYT (Praha 9 - Letňany)

Naprostá spokojenost, v každém okamžiku procesu jsem se mohla na pana Mattanelliho spolehnout, spoustu věcí vyřešil úplně za mě, pomohl s formalitami, které následují po převzetí nemovitosti. Příjemný a lidský přístup. Budu-li v budoucnu potřebovat služby v oblasti realit, určitě se opět obrátím na Středočeské reality. Ještě jednou děkuji a ať se i nadále daří.

25. dubna 2019


Josef Tafat: převodce družstevního bytu Praha 4 - Zárubova

“Naprosto profesionální přístup pana Mattanelliho, který se o vše postaral, mi zajistil klid při prodeji nemovitosti a tím i bezproblémový prodej. Krom podpisu smluv jsem se nemusel o nic starat. Je to profesionál, kterému můžete svěřit k prodeji svoji nemovitost a být v klidu. Mohu jeho služby pouze doporučit. Pokud budu v budoucnu potřebovat v oblasti realit pomoci, zcela jistě se na pana Mattanelliho obrátím znovu. Děkuji za pomoc a přeji krásné Vánoční svátky.”

22. prosince 2018
 

Miroslav Hubený: kupující byt Praha 9, Letňany(novostavba, Tupolevova)

“Můžeme všem jen doporučit! Absolutně profesionální a přitom velmi lidský přístup. S prací p. Mattanelliho jsme byli naprosto spokojení, děkujeme i za doporučení hypotečního poradce. Celý obchod proběhl rychle a nemuseli jsme se téměř o nic starat. Ještě jednou děkujeme a pokud v budoucnu budeme řešit další nákup či prodej, určitě s p. Mattanellim.”

5. prosince 2018

 

Eva Marková: kupující BYT (Praha 9 - Letňany)

Naprostá spokojenost, v každém okamžiku procesu jsem se mohla na pana Mattanelliho spolehnout, spoustu věcí vyřešil úplně za mě, pomohl s formalitami, které následují po převzetí nemovitosti. Příjemný a lidský přístup. Budu-li v budoucnu potřebovat služby v oblasti realit, určitě se opět obrátím na Středočeské reality. Ještě jednou děkuji a ať se i nadále daří.

25. dubna 2019

Jan Horáček: kupující RD (Praha 10 - Lipany)

“Oceňuji schopnost a ochotu postavit se čelem ke komplikacím, které provázely náš obchod vzhledem k zahraniční spolupráci.”

10. září 2018

Ivo Košař: kupující POZEMEK (Hrusice, Praha východ)

“Pana Mattanelliho mohu jen doporučit. Velmi profesionální, rychlé, vstřícné a především spolehlivé jednání s velkou znalostí oboru. Radost spolupracovat.”

23.srpna 2018

Dále jsem dostal email:

Dobry den pane Mattanelli,

Dekuji Vam za info a predchozi maily. Uprimne rikam, ze takto si predstavuji kvalitne odvedenou praci maklere. Poteseni bylo na me strane Vas osobne poznat. Rad vyuziji Vasich sluzeb i v budoucnu s rad doporucim. 

S pratelskym pozdravem Košař

22.srpna 2018 (email)


Libor Průša: prodávající POZEMEK (Hrusice, Praha východ)

Prostřednictvím pana Mattanelliho jsem realizoval prodej stavební parcely a s jeho profesionálním, velmi aktivním a zkušeným postupem jsem byl maximálně spokojen.”

22. srpna 2018

Dále jsem dostal email:

Dobré odpoledne pane Mattanelli,

děkuji ještě jednou za vše, s Vaší prací a perfektním servisem jsem byl opravdu maximálně spokojen. Rád Vás budu doporučovat a přidám na Vás kladné hodnocení.

Koukněte na www.reality.cz, pěkně se tam vyjímáte jako makléř měsíce.

Přeji hezký zbytek léta a mnoho dalších spokojených zákazníků, Libor Průša

22.srpna 2018 (email)


: prodávající ROUBENKA (Zakšín/Dubá, Kokořínsko)
“Profesionální přístup, vstřícné jednání. Pana Mattanelliho, jako realitního odborníka mohu jen doporučit. Přes jeho kancelář jsem prodával tři nemovitosti, vždy bez problému.”
14. srpna 2018

: prodávající RD (Odolená Voda)
“Velmi profesionální, rychlé a vstřícné jednání s velkou znalostí oboru. Mohu doporučit.”
28. června 2018

: prodávající RD (Sázava)
“Se službami realitní kanceláře jsem byla velice spokojena, byly až nadstandardní.”
26. června 2018

Eva Němcová: prodávající POZEMEK (Unhošť)

Dobrý den pane Mattanelli, chci Vás informovat, že peníze za prodej nemovitosti mi došly na účet.
Dovolte mi tedy, Vám alespoň touto cestou poděkovat za práci s prodejem nemovitosti. Moc mě těšilo se s Vámi seznámit.

Chci Vám popřát mnoho dalších zdárných obchodů, hodně práce, a mnoho štěstí a zdraví Vám i celé rodině.
Děkuji Vám za vše. Zdraví Vás EN

30.června 2018 (email)


Marcela Líbalová: prodávající RD (Lužec nad Cidlinou)

Vřele doporučuji. Pan Mattaneli odvádí skvělou práci. Servis, slušné jednání a spolehlivost.

Děkuji za spolupráci. 

Líbalová

8.června 2018

 


Štefková Vlasta: prodávající RD (Lužec nad Cidlinou)

Pane Mattanelli,

moc vám děkuji za vaše služby, jsem moc spokojená, že jsem si vybrala vás a vaši firmu,kdybych zase někdy něco kupovala nebo prodávala, tak se na vás určitě obrátím.Vaše práce byla dokonalá od začátku až do konce.

Ještě jednou vám moc děkuji a zdravím vás.

Vlasta Štefková

7.června 2018 (email)

 


Paja Fejfarova: kupující RD Odolená Voda (Dolínek)

“Byli jsme moc spokojeni se službami pana Mattaneliho - je velice vstřícný. Vřele doporučuji Fejfarová”

28. května 2018

Josef Jelínek: kupující byt Beroun

“Se službami pana Mattanelliho jsme byli při koupi bytu 100% spokojeni. Dle našeho názoru je jeho přístup ke klientům velmi profesionální a vstřícný. Moc děkujeme! Středočeské reality všem doporučujeme.”

20. května 2018

Mgr. Radka Kotačková: prodávající byt Praha 9

“Když jsem prodávala svůj byt, zkoušela jsem to sama, ale byla to ztráta času. Milana Mattanelli znám spoustu let, je to můj kamarád a proto jsem se ze začátku bála jej oslovit, aby se naše přátelství obchodním vztahem nezkazilo. Obava byla naprosto zbytečná!!! Milan je spolehlivý, profesionální a hlavně nápomocný se všemi papíry. Jednání s ním i se zájemkyní bylo vždy perfektně připravené a probíhalo ve velmi příjemné atmosféře. Nemám absolutně co vytknout a opravdu ho všem vřele doporučuji.”

8. dubna 2018

 


Ing. Jaromir Čížek: prodávající RD Průhonice

“Při prodeji staršího rodinného domu v blízkosti Prahy jsme se rozhodli využít služeb společnosti Středočeské reality, spol. s r.o.. Pan Milan Mattanelli byl pro nás spolehlivým partnerem v průběhu celé naší spolupráce při prodeji našeho domu. Díky jeho ochotě a profesionálnímu přístupu vše probíhalo tak, jak jsme si společně domluvili a dům jsme prodali v rámci daných podmínek. Využít služeb Středočeských realit, spol. s r.o všem doporučujeme. Jaromír Čížek”

4.dubna 2018


Iva Černá (Jaroslav Trojanek), prodávající RD Pyšely:

“Velice si vážím práce Vaší realitní kanceláře.P.Mattanelli který pro nás realizoval prodej nemovitosti je velice vstřícný a jeho práce je na úrovni opravdového profesionála.Ještě jednou děkuji touto cestou.Černá.”

2. dubna 2018


Pavlína Torhanová, kupující RD Brandýs nad Labem,okr. Praha východ:

Dobrý večer pane Mattanelli, děkuji Vám za zpracování daňového přiznání a všechny ostatní Vaše služby. Také Vám s Mirkem přejeme příjemně strávené velikonoční svátky.

Mějte se hezky, ať se Vám daří. Pavlína Torhanová

27. března 2018 (email)


Picot Petra, kupující RD Pyšely, okr. Benešov
“Velice pozitivní jednání s panem Mattanellim, který nám byl ve všem nápomocen. Moc děkujeme za jeho profesionalitu, rapiditu, výborné jednání... Díky jeho pomoci jsme se stali štastnými majiteli našeho domečku.”
27. března 2018


Mirka Žižalová, prodávající RD Petroupec, okr. Benešov
“Díky panu Mattanellimu, za profesionální a lidský přístup při prodeji nemovitosti. Naše spolupráce trvá 14 let a za tuto dobu se vypracoval v "realiťáka" s velkým R, ochotného vždy poradit, vstřícného, ohleduplného, komunikativního, spolehlivého, dochvilného a hlavně solidního a rovného z pohledu kupujícího i prodávajícího. Žádná exkluzivita, poplatky ani platby předem, procenta RK až při prodeji, transparentnost smluv, pomoc při převodu na KN, daně, energie.Doporučujeme všem! 100 hvězd!”
27. března 2018


Lucie Novotná, kupujícíbytu Praha 10 - Malešice:

Děkujeme za příjemnou a profesionální spolupráci, díky které se rovněž podařilo vše bez problémů dotáhnout zdárně do konce.

21. března 2018 (email)

 


Judr. David Lejček, prodej bytu Praha 10 - Malešice:

“Děkuji p. Mattanellimu za profesionální služby a výborný přístup při prodeji bytu.”

12. března 2018

Zuzana Závěšická, prodej bytu na Praze 9 (EMAIL: 1.3.2018)

Pan Mattanelli měl vždy všechny dokumenty dobře připravené, velmi ochotný a skvělé jednání, vynikající komunikace a rady k nezaplacení i k ostatním věcem, které kupující úplně nezná, profesionální jednání a hlavně rychlé vše vyřízené. Velká spokojenost a všem vřele doporučuji, jak pana Mattanelliho, tak i celou kancelář.

S pozdravem Závěšická

1. března 2018 (email)

 


Svatopluk Marek, kupující RD Kounice, okr. Nymburk:

“Panu Mattanellimu moc děkujeme za vynikající služby týkající se koupi RD. Pan Mattanelli měl vždy všechny dokumenty předem dobře připravené, vždy velmi ochotný, vynikající komunikace, profesionální jednání, prostě člověk na svém místě. Velká spokojenost a všem vřele doporučujeme.”

11. února 2018


Mgr. SEGL´A Róbert (Slovensko), kupující byt Praha 5 -Štefánikova

“Prácu pána Mattanelliho pri kúpe bytu na Smíchove hodnotím ako vysoko profesionálnu a jednoznačne doporučujem Stredočeské reality, spol. s r.o. Bol som naozaj veľmi spokojný.”

10. ledna 2018
 

Daniel Mácha, prodávající ŘRD Praha východ

“Nebudu tady opakovat to co si můžete přečíst na řádcích níže. Než jsem pana Mattanelliho poznal osobně, domníval jsem se, že si ta hodnocení píše sám :-) Ale po perfektně odvedené práci dotažené až do konce při prodeji naší nemovitosti, nemohu jinak, než podepsat všechna ta pochvalná slova z předchozích příspěvků. Děkujeme pane Mattanelli.”

18. října 2017


Lukáš Průcha:kupující RD Květnice, Praha východ

“Výborné služby, jednání, profesionalita a ochota od začátku do konce. S přístupem pana Mattanelliho jsme byli nadmíru spokojeni a koupě domu byla velice příjemná a rychlá. Pan Mattanelli nám pomohl se vším a to včetně přepisu energií, plynu, vody atd. Maximální spokojenost a rozhodně pět hvězdiček !”

18. října 2017
 

kupující RD Bystřice, Benešov

“Vynikající jednání, služby, profesionalita a ochota, velmi lidský přístup pana jednatele Mattanelliho- poradí, pomůže, do ničeho netlačí, a vyzná se. RK zařídila vše potřebné, včetně advokátní úschovy a převodu nemovitosti. Vše na vynikající úrovni, smlouvy transparentní- vše vyřízeno max. profesionálně a rychle. Termíny dodrženy přesně, většina věcí- např. smlouvy hotové v předtermínu. Pomoc při přepisu energií- klienti se nemusí o nic starat. Jsem maximálně spokojena a doporučuji dále. Koubová”


: prodávající RD Bystřice, Benešov

Velmi solidní jednání, co se řeklo, to platilo. Ocenila jsem odměnu RK až při prodeji domu, výpočet procentem z kupní ceny. žádné další poplatky, žádné platby předem. Při podpisu smlouvy vše perfektně připraveno, velmi profesionální a zároveň lidsky příjemný přístup. Při předání domu i pomoc s vyřízením přepisu energií. Na pana Mattanelliho jsem dostala doporučení, a mohu jen poděkovat a doporučit dále.”

12. září  2017

Ještě email od klienty ze dne 13.9.2017 (MUDr. Eva Matoušková):

Chtěla jsem Vám ale ještě jednou poděkovat za zprostředkování prodeje domu. Vím, že jste to s Bystřicí neměl jednoduché a vím, co jste se tam najezdil. Byla jsem s Vašimi službami moc spokojená, budu Vás dále doporučovat - přesně tak, jak jsem napsala v hodnocení.

Mějte se hezky, a ať se Vám dále daří.

S pozdravem

Eva Matoušková


Honza Jaroš: kupující RD Mirošovice, Praha východ 

“Moc děkuji společnosti Středočeské reality, spol. s.r.o., konkrétně panu Mattanelimu za bezchybné služby v otázce koupě RD. Za mě až neuvěřitelný servis, bezvadný lidský přístup, vždy veškeré dokumenty bezvadně připravené, i přes určité komplikace s rozdělením pozemků vše proběhlo na jedničku a za svou osobu mohu vřele doporučit.”

7. července  2017

Ještě email od klienta (pana Jaroše):

Dobrý den, mockrát děkuji za dodatečnou informaci. Ještě jednou moc děkuji za vše. Máte moji plnou podporu a přeji Vaší firmě krásnou budoucnost. Udržte si Váš přístup, jelikož takových firem jako je Vaše je skutečně hrstka.

S pozdravem Jan Jaroš


: prodávající chata Jarov (Dolní Břežaany)

“Dekuji panu Mattanelimu za skvele odvedenou praci. Chatu na Jarove prodal s perfektnim servisem. Mohu doporucit. Dekuji Hudeckova”

9. června 2017

 


Petr Ejem: prodávající pozemek Hradišťko u Sadské, Nymburk

Děkuji RK a hlavně panu Mattanellimu za prodej pozemku na Hradišťku. Velice profesionální přístup a perfektní jednání. Všem doporučuji, protože taková dobrá RK se špatně hledá. Spokojenost ze všech stran.

26. května  2017


6. února  2017

: kupující RD Vašírov-Lány (Kladno):

Chtěli bychom poděkovat ze strany kupujících p. Mattanellimu za kvalitní, spolehlivý a vstřícný přístup zprostředkování koupě RD a dále p.Vlčkové za ochotný a profesionální zprostředkování hypotečního úvěru. Ze svojí zkušenosti můžu doporučit, ostatní realitní kanceláře jsou neochotní, arogantní a hrajou fér jen ze strany prodejců. Pan Mattanelli ví, co dělá, je jednička v oboru :) a snad si dovolím říct v ČR.

3. února  2017


Anna Jeřábková: prodávající BYT Praha 6 

U Středočeských realit jsem kupovala i prodávala byt.

Pan Mattanelli patří k velmi spolehlivým, příjemným a ochotným lidem. Vždy nám velice dobře poradil a byl nápomocen s jakýmkoliv problémem. Mohu jedině doporučit.

15. ledna  201721. listopadu 2016 :

“Koupě pozemku proběhla od začátku do konce na jedničku. Pomoc s hypotékou, informovanost o zákonech, kancelář pracuje rychle, efektivně, přesně, podává průběžně veškeré informace, výborná koordinace, okamžité zasílání oskenovaných dokumentů, žádné prostoje! Zároveň oceňujeme při tomto množství úkonů a jednání se všemi stranami hladký průběh a lidský přístup. DĚKUJEME A DOPORUČUJEME!”

11. listopadu 2016 


 
2. října 2016 
 

Dobrý večer, mockrát vám za vše děkujeme, jste ten nejlepší realitní makléř kterého znám. Hodně jste nám pomohl a ulehčil hodně věcí. Ráda bych napsala recenzi, ale nejak jsem se nemohla do toho dostat. Hezky večer, jeste se ozvu.16. srpna 2016 


:

“Maximální spokojenost s prací pana Mattanelliho. Vřele doporučuji všem, kteří se rozhodují prodat svou nemovitost, příp. pořídit novou. V našem případě se jednalo o prodej, kdy nám pan Mattanelli perfektně zpracoval vše potřebné, připravil krásné fotky a úžasné video, které přilákalo spoustu zájemců. Nebýt potíží s bankami, přes které neprošlo pár hypoték, by byla nemovitost prodaná do měsíce od uvěřejnění. Rozhodně si ukládám kontakt, kdybych do budoucna tyto služby znovu potřebovala - neváhám.”

4. srpna 2016 


:

“Jednoduše skvělá spolupráce s panem Mattanellim.

Excelentně zvládnutý prodej bytu od prvního okamžiku, kdy mně bylo nabídnuto, že stačí zapůjčit klíč, přes informace o každé prohlídce až po samotnou exekuci obchodu a s tím spojenou právní agendu (avšak nikoliv jen - převod energií na nového majitele apod.). Profík na svém místě.

Ať se Vám daří pane MATTANELLI.”

11. července 2016


Ferenčík Samuel-  RD Tuchoměřice Praha západ (kupující):

Perfektni! Kolem realit se pohybuje spousta smejdu, kteri vezmou provizi a pak je clovek musi neustale uhanet.     Pan Mattanelli je jak z jineho sveta.                                                                                                                             Ocenuji zejmena (1) detailni popis nemovitosti s videoprohlidkou (2) prime a prijemne jednani (3) prubezne informovani o stavu koupi - pan M. mi volal ob-den s aktualnimi informacemi (4) pruzne a ochotne domlouvani terminu (5) garanci finalni ceny (zadne "uschova neni v cene provize")  (6) systematicnost (na vse ma "kucharku"). Profik na svem miste.

18.května 2016 :

Vážený pane Mattanelli,

s radostí Vám oznamuji moji absolutní spokojenost  se službou realitní kanceláře-Středočeské reality- v zastoupení Vaší osobou.Oceňuji perfektní zpracování písemných podkladů ke koupi ve Studentské ulici  9,na Praze 6.Zejména pak Vaše korektní jednání je a musí být  pro každého klienta Vaší kanceláře potěším.Jsem velice rád tomu,že jsem mohl být také jedním z nich.Děkuji a nechť se Vám nadále takto daří.

1.května 2016 


:

“Bc.Milan Mattanelli je dokonalý profesionál,který mě provedl prodejem bytu přesně,rychle,s důrazem na přesnost a detail.Měl vždy na mne čas a velké pochopení. Je to také člověk velmi milý,empatický ,vždy vlídný.V případě potřeby,bych jiného nevolila.Jsem mu velmi vděčná.”

27. dubna 2016
 

:

“S prací p.Mattanelliho jsem byla spokojená,koupí bytu mě provedl jako "slepce" a vše proběhlo hladce,v klidu”Se službami Bc Mattanelliho jsem jakožto kupující byla velmi spokojena, vyřešil vše, co bylo v souvislosti s převodem nemovitosti potřeba, vždy vše proběhlo, jak bylo přislíbeno a průběžně jsme byli informováni o tom, co se ve věci děje. Vždy bylo možno se flexibilně a rychle dohodnout na termínech.”


Waldhauser Jan - CHATA Praha 6 - Suchdol (prodávající):

“Na pana Milana Mattanelliho jsem dostal doporučení. Již na první schůzku byl připraven, podrobně mi vysvětlil a popsal podrobně celý průběh realizace. Pomocí advokátní kanceláře vyřídil zrušení předkupního práva, osobně byl i v archivu stavebního úřadu, zajistil dokumentaci (pasport) potvrzenou st. úřadem nutnou pro zápis stavby. Samozřejmostí bylo zajištění kupující a následný kompletní servis vč. daňového přiznání, atd....                                 Už vím, proč jsem dostal doporučení a rád toto doporučení předám dál.”


26. února 2016


, Praha východ: 

“Dakujem p. Mattanellimu za sprostredkovanie kupy RD. Jeho jednanie bolo vzdy korektne a na profesionalnej urovni. Cely proces kupy prebehol v pokojnom duchu a bez stresov. Urcite ho mozeme doporucit!”

23. února 2016


J.a E. Brádlerovi - pozemek Psáry:

“Děkujeme makléři Bc.Milanu Mattanellimu za prodej našeho pozemku, který proběhl k naší plné spokojenosti. Především jsme ocenili jeho přátelské jednání, profesionalitu a jeho průběžné informování o stavu převodu včetně danového přiznání. Tuto firmu můžeme doporučit všem zájemcům.”

22. února  2016 


MUDr. Gloser Bohumil - RD Praha východ:

“Musím poděkovat za služby p. Bc Milanovi Mattanellimu při prodeji RD ve Středočeském kraji, jednání tohoto makléře bylo naprosto v pořádku a velmi korektní. Mohu všem doporučit. Gloser”

22. února  2016


Hrušková Jana - BYT Praha 6 a RD Praha západ Dobřichovice:

Děkuji makléři Bc. Milanu Mattanellimu za prodej rodinného domu a bružstevního bytu během krátké doby. Budu se opakovat. Rychlé a spolehlivé služby, vstřícné a přátelské jednání, vždy všechno dle dohody, dodání veškerých potřebných dokumentů, veškeré informace a ještě připomenutí povinností, vyplývajících z prodeje nemovitosti. Zkrátka vše, co potřebuje laik, aby dokázal proplout bez nehod úskalím trhu s nemovitostmi. Podotkla bych, že bydlím 100km od Prahy a vyšli mi vždy vstříc.”

28. ledna 2016 


Mgr. Kolacia Luděk - BYT Praha 10:

“Koupě bytu proběhla bez problému. Pan makléř zařídil vše potřebné, včetně advokátní úschovy a jednání s Katastrem nemovitostí. Kdybych od začátku věděl, že se na tuto realitku můžu spolehnout, ušetřil bych si nervy :) Větší pozor bych si dal jen na trochu méně pravdomluvnou bývalou majitelku bytu, která tvrdila, že neslyší hluk od sousedů, což já bohužel slyším. Příště bych si domluvil prohlídku bytu později a více poslouchal ruch z okolí. Také bych si zjistil na netu informace o sousedech.”

23. ledna  2016


Knorová Iveta - RD Praha západ Dobřichovice:

"Jsem velmi spokojená se službami RK. Děkuji makléři Bc. Milanu Mattanellimu za prodej rodinného domu, za jeho profesionalitu, pečlivost, ochotu a rychlost.”

18. ledna 2016 


Poživilová Barbora - RD Praha 6 - Nebušice:

“Rychlé a spolehlivé služby, vstřícné a přátelské jednání, vždy všechno dle dohody, dodání veškerých potřebných dokumentů a ještě připomenutí povinností, vyplývajících z prodeje nemovitosti. Zkrátka vše, co potřebuje laik, aby dokázal proplout bez nehod úskalím trhu s nemovitostmi.”

11. ledna 2016 


Hrubá Libuše - pozemek Nová Ves pod Pleší:

 “Maximální spokojenost při realizaci prodeje pozemku. Všechny potřebné doklady (územní plán) zajistila společnost, rychlé jednání na katastru a na stavebním úřadě, průběžné informace o stavu převodu včetně daňového přiznání a odhadu pro daň z nabytí nemovitost. Nemusela jsem se starat o nic. Příště bych znovu volila tuto kancelář, protože ze zkušenosti vím, že takové služby nejsou samozřejmostí. Hrubá”

3. ledna 2016